PILNE !!!
Dodane przez WebmasterMZSP dnia 29 czerwiec 2017 10:43

Poniżej publikujemy listy kandydatów zakwalifikowanych do wszystkich typów liceum, technikum i szkoły branżowej Michalickigo Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych !!!

Potwierdzeniem przyjęcia do szkoły jest dostarczenie oryginału świadectwa gimnazjalnego i zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego, stanowiącego własność ucznia, które powinno być wydane w każdej szkole na jego żądanie.

Dyrekcja

Zobacz listy kandydatów zakwalifikowanych do MZSP

Czas pracy komisji Rekrutacyjnej od 30 czerwca do 7 lipca 2017r.:


Treść rozszerzona

Poniżej publikujemy listy kandydatów zakwalifikowanych do wszystkich typów liceum, technikum i szkoły branżowej Michalickigo Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych !!!

Potwierdzeniem przyjęcia do szkoły jest dostarczenie oryginału świadectwa gimnazjalnego i zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego, stanowiącego własność ucznia, które powinno być wydane w każdej szkole na jego żądanie.

Dyrekcja

Czas pracy komisji Rekrutacyjnej od 30 czerwca do 7 lipca 2017r.:

Lista zakwalifikowanych do Liceum Ogólnokształcącego – profil mundurowo-administracyjny


Lp.

Nazwisko

Imię

1

Adamiak

Zuzanna

2

Adamik

Patryk

3

Balawajder

Tomasz

4

Bąk

Adrianna

5

Bąk

Katarzyna

6

Bobola

Dominik

7

Bobryk

Patryk

8

Brojacz

Dominika

9

Burzyńska

Martyna

10

Cichoń

Kacper

11

Ciepły

Dominik

12

Cynar

Patrycja

13

Cysarz

Magdalena

14

Czaja

Dominik

15

Czekaj

Jakub

16

Dąbrowska

Magdalena

17

Deptuch

Gabriela

18

Dmitrzak

Sara

19

Domaradzka

Marlena

20

Dubis

Izaura

21

Dziura

Justyna

22

Fabian

Dawid

23

Folcik

Bartosz

24

Frączek

Izabela

25

Gierlach

Tymon

26

Golański

Damian

27

Guzik

Daria

28

Guzik

Dawid

29

Hanus

Jakub

30

Jakubczyk

Maciej

31

Janczak

Michał

32

Jędrzejczyk

Dominik

33

Jurczak

Jakub

34

Kalisztan

Patryk

35

Kasperkowicz

Dawid

36

Kędzierski

Marcel

37

Klimkiewicz

Daria

38

Kopylec

Adrian

39

Kosiński

Daniel

40

Kozimor

Tomasz

41

Kropaczek

Aurelia

42

Krzysik

Wiktoria

43

Krzywiecki

Kacper

44

Kudła

Kacper

45

Kudła

Rafał

46

Kukułka

Karolina

47

Kwolek

Dominika

48

Leśniak

Gabriela

49

Marczak

Norbert

50

Mitro

Dominik

51

Młocek

Natalia

52

Myćka

Karol

53

Nawrocki

Rafał

54

Niemczyk

Wiktoria

55

Nycz

Rafał

56

Orłowska

Aleksandra

57

Ostrowska

Emilia

58

Pelczar

Karolina

59

Penar

Jakub

60

Pigoń

Gabriela

61

Pitrus

Katarzyna

62

Piwko

Jakub

63

Podlaszczak

Agnieszka

64

Pojnar

Agata

65

Prach

Magdalena

66

Puchalik

Eryk

67

Rachfał

Krystian

68

Rajnik

Michał

69

Rajs

Łukasz

70

Skubiński

Kacper

71

Słabczyńska

Zuzanna

72

Słowik

Norbert

73

Smolik

Agata

74

Sowińska

Diana

75

Starowiejski

Dawid

76

Stec

Robert

77

Szczudlik

Sebastian

78

Szul

Wiktoria

79

Śmietana

Patryk

80

Śmigiel

Paulina

81

Śmigiel

Paulina

82

Świciński

Jakub

83

Tłuściak

Julia

84

Torba

Patryk

85

Trygar

Adrian

86

Trzebunia

Magdalena

87

Turek

Krzysztof

88

Wierzbicka

Ewa

89

Wilk

Jakub

90

Wilk

Łukasz

91

Zając

Michał

92

Zieliński

Rafał

93

Znój

Patrycja

94

Zygarowicz

Michał

95

Żyłka

Miriam

96

Żywicki

Adrian

Lista zakwalifikowanych do Liceum Ogólnokształcącego – profil promedyczny


Lp.

Nazwisko

Imię

1

Bober

Kinga

2

Bober

Wiktoria

3

Cierpiak

Weronika

4

Czekańska

Wiktoria

5

Czerwińska

Wioletta

6

Frączek

Gabriela

7

Gierlicka

Julia

8

Gładysz

Wiktoria

9

Grysztar

Weronika

10

Konop

Justyna

11

Kozioł

Maciej

12

Kruczalak

Mikołaj

13

Kurpiel

Gabriela

14

Lubecka

Kamila

15

Mleczko

Weronika

16

Patlewicz

Mateusz

17

Pelczar

Julia

18

Penar

Sylwia

19

Szczurek

Aleksandra

20

Trybus

Amelia

21

Turek

Weronika

22

Walus

Izabela

23

Wojnar

Wiktor

24

Wójtowicz

Aleksandra

25

Wrona

Aleksandra

Lista Zakwalifikowanych do Liceum Ogólnokształcącego – profil językowo-biznesowy


Lp.

Nazwisko

Imię

1

Adamiak

Marta

2

Banaś

Kornelia

3

Bar

Klaudia

4

Bień

Milena

5

Bolanowski

Szymon

6

Boroń

Kamila

7

Gogniat

Michał

8

Goleń

Klaudia

9

Grysztar

Marcelina

10

Konieczko

Sabina

11

Krężel

Oliwia

12

Krupińska

Patrycja

13

Kuna

Filip

14

Olejarski

Oskar

15

Olejko

Karolina

16

Patlewicz

Aleksandra

17

Pawlik

Patrycja

18

Polek

Klaudia

19

Śliwka

Klaudia

20

Winnicka

Gabriela

21

Woźniak

Natalia

22

Zarówny

Daniel

Lista zakwalifikowanych do Technikum Informatycznego


Lp.

Nazwisko

Imię

1

Adamczyk

Kacper

2

Adamski

Damian

3

Bałuszyński

Kacper

4

Bednarczyk

Kamil

5

Błaż

Jakub

6

Błyskal

Patryk

7

Chęć

Szymon

8

Dąbrowski

Daniel

9

Dereń

Adrian

10

Dobosz

Krzysztof

11

Dydek

Przemysław

12

Fic

Sebastian

13

Futyma

Krzysztof

14

Godzisz

Patryk

15

Heliński

Jakub

16

Hunia

Kacper

17

Kasperkowicz

Michał

18

Kenar

Krystian

19

Kielar

Paweł

20

Kinel

Patryk

21

Korab

Piotr

22

Kot

Adrian

23

Kowalski

Kacper

24

Krupka

Jakub

25

Kubit

Karol

26

Kucharski

Dominik

27

Kudła

Rafał

28

Kwiatkowski

Krystian

29

Madej

Paweł

30

Mateja

Mikołaj

31

Mazurek

Radosław

32

Michna

Dariusz

33

Miksiewicz

Michał

34

Mrozek

Wiktor

35

Mszańska

Weronika

36

Nastał

Krzysztof

37

Niemczyk

Grzegorz

38

Nowak

Marcin

39

Nowak

Rafał

40

Nowakowski

Paweł

41

Obłój

Marcin

42

Pelczar

Mikołaj

43

Pelczarski

Dawid

44

Polański

Jakub

45

Połunkiszkis

Paweł

46

Potoczny

Jakub

47

Prorok

Daniel

48

Sabik

Sebastian

49

Sanocki

Paweł

50

Sławęcki

Dawid

51

Szafrański

Paweł

52

Szczepek

Mikołaj

53

Szewczyk

Mateusz

54

Szmyd

Dominik

55

Szturc

Daniel

56

Szubra

Norbert

57

Szwast

Maciej

58

Terefenko

Arkadiusz

59

Turek

Albert

60

Turek

Michał

61

Uliasz

Maksymilian

62

Wacławski

Konrad

63

Władyka

Jakub

64

Wojtowicz

Jakub

65

Wołczański

Konrad

66

Zając

Miłosz

67

Zając

Tobiasz

68

Zajdel

Patryk

69

Zbylut

Jan

70

Ziemiański

Radosław

71

Zięba

Michał

72

Żywicki

Adrian

 

Proponowane kierunki:

1

Frydrych

Kacper

2

Kielar

Mateusz

Lista zakwalifikowanych do Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej


Lp.

Nazwisko

Imię

1

Bereś

Jakub

2

Borkowski

Dawid

3

Czarnawski

Seweryn

4

Dudzik

Kamil

5

Ekert

Łukasz

6

Fiałkowski

Konrad

7

Gardygała

Jakub

8

Gazda

Patryk

9

Helon

Anna

10

Herbut

Jakub

11

Jakieła

Jakub

12

Jantosz

Szymon

13

Kopczyk

Marcin

14

Kruczalak

Kacper

15

Krupa

Kamila

16

Krzanowski

Krystian

17

Kurcoń

Piotr

18

Kwiatkowska

Katarzyna

19

Lendzio

Igor

20

Parzygnat

Gabriel

21

Robótka

Wojciech

22

Sokołowski

Michał

23

Szczepanik

Klaudia

24

Szczepek

Anna

25

Szlama

Monika

26

Wais

Jakub

Lista Zakwalifikowanych do Technikum Organizacji Reklamy


Lp.

Nazwisko

Imię

1

Anczakowski

Hubert

2

Blasio

Jessica

3

Czerwińska

Woletta

4

Data

Artur

5

Ekiert

Jakub

6

Fiedeń

Marcelina

7

Hajduk

Michał

8

Herbut

Jakub

9

Jaślar

Klaudia

10

Kielar

Klaudia

11

Klamut

Gabriela

12

Klara

Wiktoria

13

Klimkiewicz

Joanna

14

Konopka

Joanna

15

Kuźniar

Natalia

16

Leśniowska

Angelika

17

Macios

Martyna

18

Macios

Milena

19

Mrozek

Wiktoria

20

Niziołek

Jan

21

Oberc

Wioleta

22

Ozimina

Izabela

23

Penar

Beata

24

Pitrus

Karolina

25

Podkulska

Klaudia

26

Przybyła

Karolina

27

Siwulska

Paulina

28

Szczurek

Kamila

29

Tabisz

Piotr

30

Torba

Magdalena

31

Uliasz

Nikola

Lista zakwalifikowanych do Technikum Drzewnego


Lp.

Nazwisko

Imię

1

Banach

Mateusz

2

Bogacz

Krystian

3

Bryś

Piotr

4

Dubis

Maciej

5

Jankowicz

Mateusz

6

Kilar

Mateusz

7

Lorenc

Dominik

8

Madej

Szymon

9

Oberc

Aleksander

10

Paszek

Przemysław

11

Pielech

Szymon

12

Puchalik-Gojdycz

Hubert

13

Zych

Sebastian

Lista zakwalifikowanych do Branżowej Szkoły I Stopnia - Stolarz


Lp.

Nazwisko

Imię

1

Litarowicz

Tomasz

2

Niemczyk

Bartosz

3

Skubel

Kamil

4

Sroczyk

Kacper

5

Stojak

Łukasz

6

Zięba

Adrian

 


Brak kompletu dokumentów – konsultacja z Komisją Rekrutacyjną


1

Folta

Miłosz

2

Turek

Eryk