witamy na stronie MZSP

Michalicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
im. Ks. Bronisława Markiewicza

Jestes tutaj: Strona główna > Laureaci


Sandra Hejnar

27 kwietnia 2016r. w Miejskim Zespole Szkół nr 4 w Krośnie wręczono nagrody i wyróżnienia finalistom Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego im. J. i W. Grimmów. Nasza uczennica Sandra Hejnar zdobyłą III miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Małgorzata Wasylak

UCZEN MZSP W MIEJSCU PIASTOWYM MISTRZEM EUROPY

UCZEN MZSP W MIEJSCU PIASTOWYM MISTRZEM EUROPY
Dnia 5 grudnia 2015 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbył się Puchar Europy Karate Kyokushin IKO. Jeremi Sawczuk, uczeń klasy I LOB Michalickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Miejscu Piastowym zdobył I miejsce i tytuł Pucharowego Mistrza Europy w kategorii Kumite Junior. Jeremi należy do Krośnieńskiego Klubu Karate Kyokushin, któremu przewodniczy shihan Roman Woźniak 5 Dan, natomiast trenerami, mentorami i "motywatorami" zawodnika są sensei Radosław Gonet 2 Dan i sensei Grzegorz Gonet 1 Dan.

Gratulujemy najlepszym z najlepszych.

Wojewoda podkarpacki Małgorzata Chomycz -Śmigielska i kurator oświaty Jacek Wojtas wręczyli dyplomy stypendystom Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej. W gronie najlepszych znaleźli się również nasi uczniowie: Arleta Urbańska oraz Dariusz Rafalski. Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są uczniom szkoły maturalnej, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem i uzyskali najwyższą średnią ocen w swojej szkole. Natomiast stypendium Ministra Edukacji Narodowej mogą otrzymać laureaci i finaliści olimpiad międzynarodowych oraz konkursów o zasięgu ogólnopolskim. Uroczystość, która odbyła się 18 listopada w sali kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, uświetnił występ kwartetu smyczkowego z Zespołu Szkół Muzycznych w Rzeszowie. Gratulujemy!!!

Kolejny sukces

Kolejny sukces ucznia Michalickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalych im. ks. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym Grzegorza Bartmana, który w dniu 18.10.2015 r. na Mistrzostwach Polski w Lublinie uzyskał kwalifikacje na Mistrzostwa Europy, które odbędą się w dniach 27 -28 listopada w Bytomiu i Tarnowskich Górach. Trenerem zawodnika jest nauczyciel Wojciech Świstak 3 dan.

Weronika Bartman i Grzegorz Bartman

W dniu 31 stycznia 2015 r. w Rzeszowie odbył się Międzynarodowy Turniej Karate CARPATHIA CAP SHINKYOKUSHIN. W turnieju wzięło udział 300 zawodników z 8 państw : Austrii, Szwecji, Słowacji, Węgier ,Białorusi, Ukrainy, Litwy i Polski. W Turnieju wzięli udział uczniowie naszej szkoły : Weronika Bartman – kl.I LO A oraz Grzegorz Bartman uczeń kl.II LO A zdobywając brązowe medale w Kategorii kumite.

Trenerem w/w uczniów jest nauczyciel naszej szkoły Wojciech Świstak .

Mistrz Polski Juniorów - Grzegorz Bartman

W dniu 25 października 2014 r., w Koszalinie odbyły się Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin, w których wzięło udział 180 zawodników z całej Polski. Województwo podkarpackie reprezentowali m.in. zawodnicy Brzozowskiego Klubu Kyokushin Karte a zarazem uczniowie Michalickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ks.Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym: Weronika i Grzegorz Bartman. W kategorii do 75 kg. kumite Grzegorz Bartman zdobył pierwsze miejsce czyli tytuł Mistrza Polski Juniorów. Od początku Grzegorza trenuje sensei Wojciech Świstak 3 dan, na codzień nauczyciel wychowania fizycznego w naszej szkole.

Grzegorz Bartman

W dniu 24.05. 2014 w hali sportowej MOSiR Krosno odbyły się XVI Mistrzostwa Podkarpacia karate kyokushin.
W Mistrzostwach startowało 406 zawodników z 12 klubów.

Nasz uczeń Grzegorz Bartman z kl. I LO a zdobył Im w kategorii kumite gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wojciech Świstak IIIdan

Kamil Barsznica

Kamil Barsznica

Wyróżnienie dla ucznia klasy IV TD - Kamila Barsznicy za udział w konkursie „POKAŻ CO POTRAFISZ”

PRACA: Model rowera górskiego wykonanego skali 1:1 z drewna

Michalina Barzyk

Michalina Barzyk
Michalina Barzyk

18 stycznia 2014 r. w Rzeszowie odbyły się Międzynarodowe zawody w karate Carpathia Cup. W zmaganiach wzięło udział 235 zawodników z Austrii, Białorusi, Ukrainy, Węgier i Polski. Oficjalnego otwarcia Turnieju dokonał zastępca Ambasadoa Japonii Pan Hiroshi Matsushima oraz Pan Poseł Dariusz Dziadzio. Sędzią Głównym Turnieju Był shihan Remigiusz Karpiński.
Nasza uczennica Michalina Barzyk z klasy II LOB w konkurencji kumite zdobyła brązowy medal.

Wojciech Świstak

Szymon Turek

Szymon Turek

Za zdobycie wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych w kategorii szkół ponadgimnazjalnych

Kamil Barsznica

Kamil Barsznica

Za zajęcie I miejsca w Międzynarodowym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych w kategorii szkół ponadgimnazjalnych