OGŁOSZENIE O REKRUTACJI

OGŁOSZENIE O REKRUTACJI
na Wyjazd edukacyjno - szkoleniowy REKLAMA 360 w Poznaniu

w ramach projektu „PODKARPACIE STAWIA NA ZAWODOWCÓW”
który realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.

4 symbole psnz kolorowe

Reklama 360, to nowy projekt Międzynarodowych Targów Poznańskich, w którym praktyka zmierzy się z teorią, empiria z wizją przyszłości a rutyna z kreacją.


Czym jest Reklama360?

To zupełnie nowa jakość spotkań branży reklamowej w Polsce, niepowtarzalne miejsce w skali kraju, podczas którego w komfortowych warunkach i dobrej atmosferze spotkają się profesjonaliści rynku reklamy. Naszym celem jest stworzenie, jedynego w swoim rodzaju wydarzenia, w którym praktyka zmierzy się z teorią, empiria z wizją przyszłości, a rutyna z kreacją. Podczas targów Reklama 360 postaramy się zaprezentować jak najszerszy przekrój produktów i nowych technologii dedykowanych branży reklamy. Będą to między innymi maszyny i urządzenia do produkcji reklam, upominki reklamowe oraz to, co w szerokim ujęciu rozumiemy jako komunikację wizualną: outdoor, reklama świetlna czy ekspozytury POS.

W wyjeździe zgodnie z kryteriami rekrutacji udział mogą wziąć uczniowie i uczennice kl. II Technikum Organizacji Reklamy i Technikum Cyfrowych procesów graficznych.
Druki rekrutacyjne  są do odbioru w Biurze Projektu.
Termin składania: do dnia 8.05.2014 r.

Współpracujemy z:

Przejdz na zawodowstwo
PTI ECDL
Akademia Cisco
cyfryzacja

Projekty

Kontakt

  • Ul. Ks. Bronisława Markiewicza 25b
    38-430 Miejsce Piastowe
  • Tel/Fax. 13 43 530 70 (Sekretariat)
  • E-mail:
  • Tel. 13 43 530 73 (Internat)
  • E-mail:
  • Tel. 13 43 530 70 (Warsztaty)