Kolejny raz wyrusz z nami!!!

Zapraszamy do udziału w IV Pielgrzymce Dziękczynnej „Niebo to Miłość”. Pielgrzymka ta - z Pruchnika do Przemyśla - jest owocem Roku Jubileuszowego w Zgromadzeniach Michalickich. Pielgrzymka wyrusza z miejsca urodzin Ojca Założyciela - Pruchnika i zdąża do Przemyskiej Katedry, gdzie bł. Bronisław przyjął święcenia kapłańskie i gdzie „zostawił swe ślady".

Pielgrzymka rozpoczyna się Mszą świętą 11 września o godz. 18.00 w Pruchniku. Następnego dnia z samego rana (6.30) pielgrzymi wyruszają z Pruchnika, by o godz. 17.00 dotrzeć do Przemyśla.

INFORMACJE DLA PIELGRZYMA

 • 11 września (piątek)
  Po przyjeździe do Pruchnika kierujemy się do Domu Kultury w Pruchniku i tu dokonujemy zgłoszenia w recepcji, otrzymujemy pakiet pielgrzyma i zakwaterowanie po zakwaterowaniu, wszystkich uczestników pielgrzymki zapraszamy na Mszę Świętą do kościoła parafialnego na godz. 18.00 wyżywienie w tych dniach (tzn. kolacja i śniadanie u rodzin) na nocleg należy przywieźć ze sobą karimatę i śpiwór
 • 13 września (sobota)
  przyjeżdżający rano w sobotę kierują się bezpośrednio do kościoła parafialnego na godz. 6.30; kto był na noclegu, zabiera swoje rzeczy i pozostawia je w autokarze lub w samochodzie, następnie przychodzi do kościoła parafialnego na godz. 6.30; na trasę pielgrzymki zabieramy dobre, wygodne obuwie i coś przeciwdeszczowego; posiłek w porze obiadu będzie przygotowany przez gościnnych parafian na trasie (natomiast posiłek wieczorny po zakończeniu pielgrzymki we własnym zakresie) podczas trwania pielgrzymki organizatorzy zapewniają opiekę medyczną

Można się zapisać na autokar z Miejsca Piastowego do Pruchnika oraz w drugą stronę. Zapisy trwają do 7 września. Zgłoszenia proszę przesyłać na mail: pawojakiewcz@gmail.com lub bezpośrednio u ks. Pawła Wojakiewicza w dyrekcji.

  Koszt: 20 zł (istnieje możliwość dofinansowania)

Współpracujemy z:

Przejdz na zawodowstwo
PTI ECDL
Akademia Cisco
cyfryzacja

Projekty

Kontakt

 • Ul. Ks. Bronisława Markiewicza 25b
  38-430 Miejsce Piastowe
 • Tel/Fax. 13 43 530 70 (Sekretariat)
 • E-mail:
 • Tel. 13 43 530 73 (Internat)
 • E-mail:
 • Tel. 13 43 530 70 (Warsztaty)