Obóz kondycyjno – szkoleniowy klas II Liceum Mundurowo – Administracyjnego w Wojskowym Ośrodku JAWOR.

W dniach 30.05 – 03.06.2016 roku uczniowie MZSP w Miejscu Piastowym przebywali na obozie szkoleniowo – kondycyjnym w Ośrodku Wypoczynkowym „Jawor” w Bieszczadach.
W trakcie trwania obozu młodzież brała udział w różnych formach aktywności sportowej organizowanych na terenie ośrodka.
Uczniowie brali udział w zajęciach na basenie kąpielowym, które umożliwiły im zdobycie karty pływackiej. Na sali gimnastycznej odbywały się treningi z technik samoobrony.
Uczestniczyli także w kursie pierwszej pomocy, który kończył się uzyskaniem odpowiedniego certyfikatu.
Ponadto program obozu obejmował: spływ kajakowy, wyjazd do parku linowego, wejście na szczyt Połonina Wetlińska – gdzie znajduje się najwyżej położone bieszczadzkie schronisko „ Chatka Puchatka”, paintball i zajęcia z topografii nocnej.
Uczestnicy obozu byli także w placówce straży granicznej w Huwnikkach, gdzie mieli możliwości zapoznania się z zadaniami i warunkami pracy funkcjonariuszy Straży Granicznej. Nasi adepci mieli również okazje uzyskania karty pływackiej oraz państwowego certyfikatu ukończenia kursu samoobrony.
Młodzież biorąca udział w obozie nie ukrywała swojego zadowolenia i satysfakcji pomimo napiętego programu. Gratulujemy wszystkim uzyskanych certyfikatów oraz dziękujemy organizatorom wyjazdu szkoleniowego.

Zobacz album w galerii zdjęć

Współpracujemy z:

Przejdz na zawodowstwo
PTI ECDL
Akademia Cisco
cyfryzacja

Projekty

Kontakt

  • Ul. Ks. Bronisława Markiewicza 25b
    38-430 Miejsce Piastowe
  • Tel/Fax. 13 43 530 70 (Sekretariat)
  • E-mail:
  • Tel. 13 43 530 73 (Internat)
  • E-mail:
  • Tel. 13 43 530 70 (Warsztaty)