Michalicki Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. ks. Bronisława Markiewicza - Aktualności: WYCIECZKA do Howth – staże w Irlandii.

WYCIECZKA do Howth – staże w Irlandii.

26 lipiec 2017 16:50

facebook twitter

Ostatni weekend w Dublinie nasi stażyści wraz z opiekunem P. Katarzyną Wiśniewską spędzili w pięknym miejscu - to półwysep Howth. Jak widać na zdjęciach pogoda była piękna i wszystkim dopisywał humor. Wyjazd na staż to nie tylko praca, ale również i możliwość zwiedzania, poznania pięknych zakątków Dublina.
W tym tygodniu na stażystów czeka kolejna atrakcja. W ramach zajęć kulturowych wszyscy wezmą udział w lekcji nauki tradycyjnego tańca irlandzkiego. Myślę, że po powrocie z Irlandii uczniowie zaprezentują nam swoje taneczne umiejętności i np. skocznym, energicznym krokiem wejdą w rozpoczynający się nowy rok szkolny.
Czekamy z niecierpliwością na Was!
Staże są realizowane w ramach projektu „ Zagraniczne staże zawodowe dla młodych zawodowców” Nr projektu: 2016-1-PL01-KA102-025716, który współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Wiedza Edukacja Rozwój ( PO WER).

Monika Subik – koordynator projektu