Michalicki Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. ks. Bronisława Markiewicza - Aktualności: Jaką książkę wybierasz?

Jaką książkę wybierasz?

04 październik 2017 18:01

facebook twitter

Lubisz dreszczyk emocji, uczucie napięcia i zagadkę, która rozwiązuje się dopiero w zakończeniu książki? – czekają na Ciebie kryminały, thrillery psychologiczne.
A może jesteś romantyczna/romantyczny, lubisz lekkie powieści o miłości, piękne postacie, szczęśliwe zakończenia? – Mamy to!
Interesujesz się historią Polski, chcesz ją zgłębić czytając powieści w których prawdziwa historia przeplata się wielu wątkach? – najnowsze wydawnictwa są na naszych półkach w Bibliotece.
Borykasz się z „problemami” młodej duszy, chcesz oczyścić umysł, nabrać siły, być radosnym? Bogaty zbiór książek, w których znajdziesz odpowiedzi na pytanie - Jak żyć? w zgodzie ze sobą i Bogiem - już czeka.
Chcesz przeczytać ciekawe autobiografie ludzi z pierwszych stron gazet, mediów. Zakupiliśmy autobiografie wielkich sportowców, podróżników.
A może chcesz przejść przez „Trening życia” z Deynn i Majewskim? Chcesz zacząć biegać i nie wiesz jak to zrobić, mamy wydawnictwo z którym przygotujesz się do biegu na 5 km, 10 km i do półmaratonu. Spróbujesz?
Mamy również książki wielkich podróżników, czytając przeniesiesz się w nowe miejsca, piękne krainy. Przeczytaj książkę o alpinistach, którzy nie raz szli ścieżką na granicy życia i śmierci. Co wydarzyło się w drodze na Broad Peak, dlaczego niektórzy nie dotarli na szczyt?
Jak dbać o zdrowie? Chcesz zgłębić tajniki makijażu, przygotować sobie domowe SPA, przygotować samodzielnie kosmetyki przyjdź do Biblioteki wiele ciekawych pozycji jest w zasięgu Twojej ręki.

Podsumowując:
Realizujemy Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa, już kupiliśmy ok. 400 nowych książek, trwa jeszcze dostawa wielu ciekawych pozycji.
Mamy wszystkie nowości wydawnicze - Zapraszamy, czas się o tym przekonać!