Nauczyciele

Tytuł

Nazwisko i Imię

Nauczane Przedmioty

Kontakt

mgrBajger KatarzynaJęzyk Niemiecki
mgrBaut BarbaraZajęcia Artystyczne
mgr Biduś Grzegorz Wychowanie Fizyczne
mgrBloch RadosławGeografia
mgr Ciupińska Magdalena Język Angielski
mgr Ciupiński Piotr Wychowanie Fizyczne
mgrDienis-Janczewska BarbaraPrzedsiębiorczość
mgr Dziuban Ewa Matematyka
ks. mgrGierada Marcin Religia
mgr Gościński Piotr Język Francuski, wychowawca internatu
s. mgrGrzywna Edwarda Religia
mgr Guzik Marta Język Polski
mgr Jakieła Zofia Fizyka z astronomią, Oprogramowanie Biurowe, Technologia Informacyjna
mgrJaworska Katarzyna Język Angielski
mgrJurczak MichałEdukacja Sportowo - Sprawnościowa
mgr Kazanecki Eugeniusz - kierownik warKonstrukcje, Materiałoznawstwo, Maszyny i Urządzenia, Pracownia Badań Laboratoryjnych
mgr Kędzior-Sokołowska Anna Chemia, Geografia
mgrKierek MonikaHistoria
mgr Kilar Wojciech Technologia poligrafii, podstawy poligrafii, zajęcia praktyczne
mgr Kmak-Frydrych Renata Bibliotekarka
mgr Korczyńska Ewa Historia
mgr Kosiorowska Alicja Język Angielski akosiorowska
mgrKozak KrzysztofZajęcia Praktyczne
mgr Kucia Monika Wychowanie Fizyczne
mgr Kucia Piotr Matematyka
mgrKucia SławomirMatematyka, Zajęcia praktyczne , Technologia informacyjna
mgr Lalek Dariusz Geografia, Przysposobienie Obronne
mgr inż. Lula Bogdan Systemy Operacyjne, Zajęcia specjalizujące, Zajęcia Praktyczne
mgr Łatanik-Skwara Barbara Język Polski
mgr Łukaszewski Zenon Wychowanie Fizyczne
mgr Łukowicz-Kolbusz Katarzyna Język Polski
mgr Madejski Wojciech multimedia i grafika komputerowa, wiedza o społeczeństwie, historia, technologia informacyjna
mgr Michalska Magdalena Język Angielski
mgr Moskal-Mercik Małgorzata Matematyka
mgrNiedziela - Michalak DominikaInformatyka, Pracownia Multimedialna, Pracownia Druku, Aplikacje Internetowe,
mgr inż.Niedziński Przemysław Oprogramowanie Biurowe, Programowanie strukturalne i obiektowe, Systemy operacyjne i sieci komputerowe, Zajęcia specjalizujące
mgr Nowak Beata Język Angielski
mgr Orzechowska Teresa Język Angielski
mgrPenar AgnieszkaJęzyk Angielski, Język Rosyjski
ks. mgr Przybylski Leszek - DyrektorReligia
mgr Przybyła Robert Przysposobienie obronne, wiedza o służbach mundurowych
mgr Pusz-Chudy Agnieszka Język Polski
mgr Rajnik Barbara Zajęcia Praktyczne
mgr Rysz Barbara Wiedza O Kulturze, Wiedza O Społeczeństwie, Wychowanie Fizyczne
mgrSamborska JustynaPrzedmioty Zawodowe
ks. mgrSerwatka Marek Religia
mgr Sieniawska Małgorzata - kierownikJęzyk Polski
mgrSocha AgnieszkaMatematyka
mgr Sołtysik Maria - WicedyrektorHistoria, Wiedza o społeczeństwie
mgr Szeliga-Such Iwona Język Polski
mgr inż. Szul Robert Oprogramowanie Biurowe, Programowanie strukturalne i obiektowe, Zajęcia specjalizujące, Technologia informacyjna
mgrSzyndak WojciechSieci Komputerowe, Multimedia, Techniki i Programy Multimedialne,
mgr Świstak Wojciech Samoobrona, wychowanie fizyczne
mgr Tomoń Marta Biologia
mgr Urynowicz Wojciech Zajęcia Praktyczne
mgrWasylak MałgorzataJęzyk Niemiecki
mgrWiśniewska Katarzyna Język Angielski
ks. dr Wojakiewicz PawełReligia
mgr Wojtoń Marta Język Niemiecki
mgr Wota Bolesław Pedagog
mgr inż.Zarych Rafał Technologia Informacyjna, Urządzenia techniki komputerowej, Oprogramowanie biurowe, Zajęcia praktyczne
mgrZbylut AgnieszkaRatownictwo Medyczne
mgrŻak LucynaOrganizacja Reklamy, Fotografia, Elementy Prawa,

Współpracujemy z:

Przejdz na zawodowstwo
PTI ECDL
Akademia Cisco
cyfryzacja

Projekty

Kontakt

  • Ul. Ks. Bronisława Markiewicza 25b
    38-430 Miejsce Piastowe
  • Tel/Fax. 13 43 530 70 (Sekretariat)
  • E-mail:
  • Tel. 13 43 530 73 (Internat)
  • E-mail:
  • Tel. 13 43 530 70 (Warsztaty)